Při prodeji Vaší nemovitosti používám nejmodernější nástroje a postupy : staging a úpravu nemovitosti, profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu, 3D plánky, půdorys nemovitosti, vlastní webové stránky nemovitosti, propagaci na sociálních sítích (facebook, Instagram, youtube atd.), a elektronickou AUKCI nemovitosti.

Všechny tyto moderní techniky a nástroje zajistí RYCHLEJŠÍ PRODEJ a ZA VYŠŠÍ CENU.

reklama_fcb_ales_nachtnebl

Fotografie a záběry z DRONU

Profesionální fotografie a záběry z dronu prodávají. To, jak na nás fotografie působí, rozhoduje jestli koupíme nemovitost. Díky záběrům z dronu upoutáte pozornost potenciálních kupců a prodáte nemovitost několikanásobně rychleji. Říká se, že jedna fotografie řekne víc než 1000 slov.


3 1

Videoprohlídka

Videoprohlídkou vaše nemovitost vynikne mezi ostatními v inzerci. Video přitáhne více zájemců a zájemci mají díky reálným záběrům lepší představu o nemovitosti. Využijte moderní způsob prezentace své nemovitosti a odlište svou nemovitost v inzerci. Lidé se rádi dívají na video.

 

Půdorys a 3D plánek

Díky 3D plánkům a 2D půdorysům získá zájemce detailní přehled o prostoru nemovitosti. Zájemce si může představit, jak ZAŘÍDIT NEMOVITOST a taky jak může v daném PROSTORU ŽÍT.

3d-layout2d-layout

 

 

WWW stránka nemovitostí

Vytvořím pro Váš DŮM , BYT, POZEMEK a KOMERČNÍ OBJEKT samostatnou WWW stránku nemovitosti, kde budu prezentovat jenom vaší nemovitost. Ukázka stránky nemovitosti zde: www.ApartmanyVelkeHamry.cz 

apartmanyvelkehamry

Staging a úprava nemovitosti

Připravená nemovitost na prodej osloví co nejvíce potencionálních zájemců (staging nemovitosti). Nenáročná příprava nemovitosti dovede zvýšit atraktivitu a hodnotu nemovitosti

Co Vám STAGING – připravená (uklizená) nemovitost přinese?

  • pomáhá vytvořit pozitivní obraz nemovitosti
  • nemovitost ukáže skutečný potenciál, který si mnoho lidí bez vizuální představivosti nedokáže představit
  • zrychlí se prodej nemovitosti
  • nemovitost vynikne mezi ostatními
  • dosáhne se vyšší kupní ceny nemovitosti
  • pomůže oslovit větší počet zájemců

Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, rád Vám představím další tipy.

 

Reklama na sociálních sítí a realitních serverech

Vytvořím profesionální prezentaci a tu pak propaguji na sociálních sítích  FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE a nejnavštěvovanějších realitních serverech, jako např. www.sreality.cz, www.reality.cz, www.eurobydleni.cz, www.realhit.cz , www.ceskereality.cz , www.severoceskereality.cz, www.viareality.cz  a na dalších placených realitních serverech.

 

AUKCE nemovitostí

Poskytuji pro zájemce ověřenou a transparentní elektronickou aukci, ve které všechny strany v každý moment ví, na čem jsou.

V nedávné aukci se mi podařilo navýšit cenu pozemku z 975 200,- Kč na 1 670 000,- Kč. Majitel tak získali o 694 800,- Kč více, než očekával.
Aukci předchází precizní profesionální prezentace, abychom přilákali maximální počet zájemců. Rád Vám i tuto mou novou službu představím.

Více o aukcích se můžete dozvědět ZDE.

aukce_bedrichov

Průkaz PENB

V případě potřeby zajistím možnost vypracování Průkazu energetické náročnosti budov (PENB). Podle zákona č. 318/2012 Sb. je nutné, aby byl u většiny nemovitostí již ve fázi inzerování zpracován PENB. Při nedodržení může být pokutován jak prodávající, tak i realitní kancelář, a to až do výše 100 000 korun

 

 Cenová tržní analýza ZDARMA

Jakou má Vaše nemovitost vlastně tržní cenu? Stačí vyplnit kontaktní formulář. Následně se ozvu, zeptám se Vás na základní informace a vytvořím Vám ZDARMA tržní odhad nemovitosti. Poté se můžete rozhodnout, zda budete nemovitost prodávat a případně za jakou cenu. Tento krok je pro Vás nezávazný.

  

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení