Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek 864m2 Albrechtice v Jizerských horách

Popis nemovitosti

Prodej pozemku 864m2 v obci Albrechtice v Jizerských horách s výhledem na Tanvaldský špičák, svažitý pozemek. Pozemek je dle platného územního plánu určen k zastavění BV2 -bydlení - v rodinných domech – venkovské. Pozemek je bez přípojek inž. sítí, možnost napojení nutno prověřit u správců sítí. Přístup k pozemku z účelové komunikace. Podmínky prostorového uspořádání stavby: max. podlažnost: 1 nadzemní podlaží + podkroví,  max. výška stavby 10,5 m, koeficient zastavěných ploch (KZP) max.: 0,25, koeficient zeleně min. (KZ) 0,4.

Vlastník pozemku obec Albrechtice v Jizerských horách si vyhrazuje právo vybrat zájemce (kupujícího) na základě jim zvolených kritérií. Předmětem nabídky je ppč. 259 –ostatní plocha o výměře 864 m2 v k.ú. Albrechtice v Jizerských horách. Minimální nabízená prodejní cena činí 1.660.000,- Kč. Nabídka na prodej pozemku se podává v uzavřené ( zalepené) obálce, na které musí být uvedeno označení adresáta (OÚ) a která musí být označena zřetelným nápisem „Výběrové řízení na prodej pozemku ppč. 259 v k.ú. Albrechtice v Jizerských horách – NEOTVÍRAT“. Obálka s nabídkou musí být (OÚ) doručena do 31.1.2022 do 13,00 hodin včetně. Za okamžik doručení obálky s nabídkou je bez ohledu na způsob doručení považováno skutečné převzetí obálky s nabídkou podatelnou obecního úřadu na adrese: Obec Albrechtice v Jizerských horách čp. 226, PSČ 46843. Formulář nabídky k dispozici u realitního makléře nebo na Obecním úřadu Albrechtice v Jizerských horách.

 

PRODÁNO

Fotogalerie

Aleš Nachtnebl

Jmenuji se Aleš Nachtnebl a narodil jsem se v Jablonci nad Nisou, kde žiji  a mám to tu rád. Profesi realitního makléře se věnuji víc jak 20 let a dělám ji s radostí! Je pestrá, potkávám při ní zajímavé lidi a podívám se na různá místa.

Pro své klienty chci být vždy oporou, pomyslným parťákem a průvodcem při řešení všech problémů spojených s daným obchodem s nemovitostmi.

Při prodeji nemovitosti používám nejmodernější nástroje a postupy : staging a úpravu nemovitosti, profesionální fotografie, videoprohlídky, záběry z dronu, 3D plánky, půdorys nemovitosti, vlastní webové stránky nemovitosti, propagaci na sociálních sítích (facebook, Instagram, youtube atd.), a elektronickou AUKCI nemovitosti.

Všechny tyto moderní techniky a nástroje zajistí RYCHLEJŠÍ PRODEJ a ZA VYŠŠÍ CENU.

V realitách se pohybuji od roku 1998. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.


Aleš Nachtnebl

Kontaktní formulář